Avarinis iškvietimas: +370 698 08833
A.Armalio Spynų raktų servisas Lietuvos raktininkų asociacija

Apie

Įmonės pradžią galima laikyti 1985 m. sausio 16d.Tada dar priklausiančiame „Vilnies“ kombinate pradėjau savo veiklą nuo paprasčiausios raktų gamybos.Buvo sunku, trūko medžiagų, įrenginių, žinių,bet netrūko noro tobulėti.Pradžioje dirbome įrenginiais, pagamintais po karo. Darbas sunkus, kokybė apgailėtina.Toks nekokybiškas ir sunkus darbas privertė iškoti išeities ir ją  radome. Pasigaminome stakles,susiradome medžiagų.

Darbas palengvėjo ,kokybė pagerėjo. Po nepriklausomybės paskelbimo atsirado galimybės įrenginius nusipirkti užsienyje. Žinoma, tuo nedelsiant pasinaudojome įsigydami naujų vakarietiškų įrenginių. Toliau supratome,kad vien tik raktų gamyba neapsieisime, nes konkurencija ir klientų noras kitų paslaugų privertė pasitempti. Atsirado nauja paslauga: avarinis durų atidarymas. Lietuvoje tai atlikdavo tik keli meistrai, tad darbo tikrai netrūko. Klientai matydami ,kad jų spynos taip lengvai atrakinamos teiraudavosi kokia spyną įsistatyti, kad taip lengvai neatrakintume. Tad šie klausimai paskatino atidaryti spynų parduotuvę, kurioje tikrai galima nusipirkti kokybišką ir sunkiai atrakinamą spyną,o taip pat gauti išsamią informaciją apie užraktus.

Nuo 1994 metų atsirado elektroniniai raktai, žinoma, nuošalyje negalėjome likti ir mes, tad pradėjome gaminti-programuoti elektroninius raktus.

Dar daug paslaugų čia neišvardinta, tad siūlau užeiti į mūsų puslapį ir sužinoti daugiau.

Pagarbiai Įmonės savininkas Algimantas Armalis