Avarinis iškvietimas: +370 698 08833
A.Armalio Spynų raktų servisas Lietuvos raktininkų asociacija

Karališkos spynų sistemos

Pradėkime nuo pavyzdžio

Jūs esate didelės įmons administratorius. Daug patalpų, daug durų ir, be abejo, turite didelį ryšulį raktų, kurie plėšo kišenes.

Prie durų pabandote penkis, dešimt raktų, kol pagaliau randate tą, kuris jums yra reikalingas. Ar patogu? Žinoma, ne. Štai tam ir reikalinga „Karališko“ rakto sistema, kad išsaugotumėte savo kišenes ir nereikėtų bandyti prie durų dešimties raktų, kol galų gale randate jums tinkamą. Jeigu turite sisteminį raktą, jums užtenka tik vieno, kuris atrakina visas duris. Ar patogu? Žinoma, taip!

Kaip tai veikia?

Šiuo atveju administraturis turi „generalinį“ raktą, kuris rakina visas duris. Cecho meistro raktas rakina duris, priskirtas tik tam raktui. Valytojos raktas rakina tik tas patalpas, kurias reikia valyti, ir taip toliau. Kuris raktas ką rakins, nusprendžiama dar prieš pradedant gaminti sistemą.
Meistras atvažiuoja į objektą ir su objekto vadovu apeina visas patalpas priskirdamas joms raktus.

Saugumas

Sisteminiai cilindai apsaugoti nuo pragręžimo, turi antivibracines adatėles. Sisteminio rakto be kortelės negalima pasigaminti. Tarkime darbuotojas išeina iš darbo ir grąžina raktą, galite neabejoti – dublikato jis neturės.

Patikimumas

Cilindrai vienodai tinka naudoti tiek laukinėse, tiek vidinėse duryse, nes apsaugoti nuo atmosferinių pokyčių.

Aptarnavimas

Labai paprasta: reikia kas 6-8 mėnesius įpurkšti specialaus tepimo skysčio, kurį mes pridedame prie sistemos.

Sistemos gamybos terminai

Jeigu vietoje turime reikiamų matmenų cilindrų, sistemą, susidenančią iš dvidešimties cilindrų, suprojektuoti ir pagaminti užtrunkame 2-3 dienas. O jeigu neturime vietoje, užsakome Vokietijoje. Tai su projektavimu bei gamyba užtrunka apie keturiolika kalendorinių dienų.

Visų sistemos privalumų čia neaprašysime, todėl, jeigu domina „Karališko rakto sistema“, prašome atvykti pas mus į biurą. Suteiksime kuo išsamesnę informaciją.

Pagarbiai Algimantas Armalis